Меню

Про нас

Від краси весільного декору багато в чому залежить те, яким ви запам'ятаєте своє весілля.  Саме тому ми дуже відповідально готуємо кожне весільне оформлення, ретельно пропрацьовуючи та продумуючи кожну деталь.

Студія декору "DECORINI" працює з 2014 року і створює стильний та красивий декор для щасливих пар. А ще гнучка цінова політика та великий досвід роботи з постачальниками дозволяє створювати красивий весільний декор за приємними цінами.

Ми з великою любов'ю готуємо кожне весілля, вкладаючи в підготовку всі наші сили та досвід. А найголовніше, ви будете надзвичайно задоволені остаточним  результатом!

Ваше весілля буде унікальним та неповторним, адже нам під силу створення як класичних, так і оригінальних та нестандартних весільних конструкцій та реалізація найнеочікуваніших ідей! А ще ми готові втілити   в життя найсміливіші ваші побажання!

Наша найголовніша задача – зробити день вашого весілля найкрасивішим, казковим та таким, що запам'ятається вам на все життя. Ми з радістю створимо для Вас неповторне, особливе весілля, про яке ви завжди мріяли. Ми створюємо для Вас казку…

Вас приємно здивує індивідуальний підхід до кожної пари, розробка унікального оформлення весілля з врахуванням всіх Ваших побажань, професійна команда та безліч приємних сюрпризів.

Звернувшись в студію «Decorini» Ви можете бути впевненими, що Ваше весілля буде не просто красивим – воно буде особливим…

Ласкаво просимо до казки!

Записатися на консультацію

Ім'я *:
Телефон *:
Дата: