Меню

Декор весільного залу

Кожній нареченій дуже хочеться, щоб на її весіллі все було ідеально. І незалежно від того, чи планується скромне сімейне весілля або великий захід, важливо звернути увагу на оформлення бенкетного залу! Адже хочеться, щоб було і красиво і не так, як у всіх і за приємною ціною! 

Звичайно, весільний декор сильно залежить від того, який саме заклад ви обрали. Адже в одному ресторані достатньо просто встановити красивий фон за нареченими та оформити стіл квітами. А в іншому можливо необхідно буде повністю змінювати меблі та текстиль.

З яких позицій складається декор бенкетного залу?

Фон за нареченими

Ми завжди рекомендуємо красиво виділяти зону, де сидять наречені. Адже це дійсно додає урочистості та святковості та на всіх фото та відео позаду наречених буде стильний фон, а не просто стіна ресторану, яка абсолютно не гармоніює зі стилістикою весілля.

Стіл наречених

Обов'язково стіл необхідно оформити красивою скатертиною та юбкою в підлогу, яка буде закривати все непотрібне. Звісно, все це має виглядати стильно - ми зараз навіть не говоримо про атласні блискучі юбки, які вже давно вийшли з моди. І ще дуже гарно виглядає, коли на столі наречених є красиві квіткові композиції. За бажанням можна додавати свічки, які ввечері створять романтичну атмосферу. 

Стільці гостей

Інколи ми взагалі не чіпаємо стільці в ресторані - коли вони стильні, красиві та не потребують додаткового декору. Інколи можемо доповнити акуратними квітковими бутоньєрками або стрічками. Інколи за бажанням пари ми можемо повністю замінити стільці в ресторані згідно з стилістикою весілля (інколи це виходить вигідніше фінансово, ніж одягати на стілець застарілий чохол з бантом).

Якщо весілля оформлюється в певному кольорі чи стилістиці, ми можемо замінити скатертини ресторану на спеціально орендовані для вашого весілля. Якщо ж такої задачі не стоїть, то, як правило, на столи ресторан кладе свої скатертини. Ми ж доповнюємо декор гостьових столів красивими квітковими композиціями або кольоровими ранерами по центру столу. 

Карта розсадки та інша поліграфія

Карта розсадки – це схема, яка встановлена при вході в ресторан та на якій кожен гість може знайти, за яким столом він сидить. Відповідно на столах розміщуються номерки столів. А поруч з тарілкою кожного гостям може розміщуватися бенкетна картка з його іменем.

Фотозона

Інколи, коли на весіллі немає виїзної церемонії, постає питання, де ж будуть фотографуватися всі гості, де будуть вітати наречених і в процесі бенкету робити фото та селфі? На фоні столу з їжею? Чи на фоні звичайної стіни ресторану? В таких випадках ми радимо зробити фотозону в стилістиці весілля, яка буде одним із найпопулярніших місць на бенкеті! Просто повірте нашому досвіду! 

Food-зони

Це фуршетні зони, які вже стали важливою частиною весільних оформлень. Це стильно оформлені сирний або кенді-бар, лимонадний або чайний бар і т.д. Очікуючи наречених або в процесі бенкету гості можуть пригощатися різними смаколиками. Ну а ми відповідно, допоможемо створити їх красивий зовнішній вигляд. 

У багатьох виникає питання, що з цього потрібно замовляти обов'язково, а  від чого можна відмовитися? Згідно з нашим досвідом ми радимо в першу чергу приділити увагу фону за нареченими та столу наречених.адже це одна із найважливіших зон. І саме на її декорі не варто економити. Ну а далі вже необхідно обговорювати пріоритети та обирати, що з декору краще зробити саме на вашому весіллі!

Ми в будь-якому випадку допоможемо вам підібрати оптимальний варіант саме для вашого весілля! Телефонуйте   нам +38 (099) 247-58-78 та записуйтесь на безкоштовну консультацію!

Записатися на консультацію

Ім'я *:
Телефон *:
Дата: