Меню

Дитячі свята

Наші діти - найбільше наше щастя в житті! І кожні батьки найбільше хочуть бачити свою дитину щасливою та радісною! Звісно, ви мрієте організувати для своєї дитини найкрасивіше та незабутнє свято! 

Коли наближається час свята, у більшості батьків виникає велика кількість питань. 

Де святкувати і кого запросити - це найпростіші з них. Найлегший варіант - накрити вдома стіл, запросити бабусь-дідусів та замовити торт.

Але це скоріше вийде свято  для вас, а не для вашого малюка. Діткам (навіть найменшим) потрібні яскраві емоції, враження та незабутнє свято!

Але як це зробити?

Адже щоб придумати красиве та яскраве свято,  потрібно багато часу та зусиль, а більшість батьків багато працює...

Ми обов'язково допоможемо зробити день народження вашої дитини казковим, а вам зберегти свої нерви, час та фінанси.

Ми розробимо ідею свята - для цього дізнаємось все про вашого малюка - які мультики полюбляє, яка улюблена їжа, чим найбільше любить займатись. Далі ми придумаємо унікальне оформлення свята - стандартні гірлянди  Happy birthday та торт з магазину не принесе дитині стільки щастя, як оформлення свята в стилі його улюбленого мультфільму, наприклад.

Ми оформимо солодкий стіл, солодощі з якого зможуть їсти навіть найменші гості, зробимо для вас найкрасивіший та смачний торт в стилі свята. 

А ще неповторні емоції вашої дитини та всіх гостей закарбує на  пам'ять професійний  фотограф.

Вам же вже ж давно хотілось професійну фотосесію, правда? Але все ніяк не знаходилось часу цим зайнятись... Ось час і прийшов!

Для найменших іменинників таких вражень буде достатньо, а для діток старшого віку ми запросимо аніматорів, які розвеселять дітей та зроблять свято незабутнім.

Чому організацію дитячого свята варто довірити нам? 

  1. В нашій команді працюють справжні професіонали, які безмежно люблять те, чим займаються. Для нас це не робота - це наше життя! 
  2. Ми створюємо унікальну концепцію свята, враховуючи все, що любить ваша дитина. Її радість та захват стануть для вас найкращим подарунком, а для нас - найбільшою нагородою
  3. Ми економимо ваші сили та час - ми беремо на себе всі складнощі підготовки до свята. Вам залишиться тільки спостерігати, як на ваших очах створюється казка! 

Тому не втрачайте часу - розпочніть підготовку до свята прямо зараз!

Телефонуйте та записуйтесь на зустріч прямо зараз +38 (099) 247-58-78

Записатися на консультацію

Ім'я *:
Телефон *:
Дата: