Меню

Весільні церемонії

Чи мрієте ви про неймовірну виїзну церемонію? Коли все наповнено красою та любов'ю? Коли ваш розпис відбувається в красивому місці, а поруч найближчі люди… Коли ви щасливі під красивою весільною аркою кажете один одному найголовніші слова.

Якщо так, то ми з радістю допоможемо вам втілити вашу мрію про казкову весільну церемонію! Крім цього будемо раді допомогти вам не тільки з декором, але й з організацією вашої церемонії!

Отже, що входить в поняття оформлення весільної церемонії?

Весільна арка

Це саме те місце, де і відбувається сама церемонія розпису. Це може бути не обов'язково класична напівкругла арка. Це може бути прямокутна, квадратна чи взагалі кругла чи об'ємна конструкція. Все залежить тільки від ваших побажань! Але ми радимо саме весільній арці приділити максимум уваги, адже ця зона буде на всіх ваших весільних фотографіях з церемонії!

Столик для розпису

Невеличкий стіл, на якому знаходяться всі необхідні для церемонії речі та аксесуари.

Стільчики для гостей

Стільчики, на яких будуть сидіти запрошені гості. Дуже радимо вам однозначно подумати про стільчики. Ніколи не можна робити церемонії, на яких всі гості будуть стояти. Це повністю позбавить вашу церемонію тієї атмосфери, яку так хочеться створити.

Доріжка до арки

Це може бути класична біла доріжка. Або може бути викладена пелюстками троянд.Або по боках можуть розміщуватися ящички або вазочки з квітами. Або на крайніх стільчиках можуть буть квіткові бутоньєрки. Все це обговорюється згідно загальної концепції весілля.

Вхідна зона

Вхідна зона – це один з улюблених елементів всіх наших пар, який одразу налаштовує гостей на правильну атмосферу свята!

Організація весільної церемонії

Якщо ж вам потрібно додатково допомогти з організацією церемонії, ми з радістю вам допоможемо в цьому питанні.

  1. Спочатку ми з вами оберемо місце для проведення церемонії. Ми покажемо вам всі можливі варіанти і ви зможете визначитися.
  2. Ми обов'язково підберемо ведучу вашої церемонії згідно ваших побажань. Вартість проведення церемонії – близько 2000 грн
  3. Напишемо для вас ідеальний сценарій виїзної церемонії.
  4. Вирішимо всі технічні питання з апаратурою та обладнанням. Вартість комплекту апаратури – від 1500 грн, генератор, якщо церемонія відбувається на природі – від 1000 грн
  5. Протягом всієї церемонії вас і ваших гостей будуть супроводжувати та у всьому допомогати професійні координатори від агенції «Весільна фея», які забезпечать проведення церемонії на найвищому рівні!

Вартість організації та координації церемонії – 5000 грн.

Ми з нетерпінням очікуємо вашого дзвінка за телефоном +38 (099) 247-58-78, щоб обговорити з вами всі питання стосовно вашої ідеальної церемонії!

Записатися на консультацію

Ім'я *:
Телефон *:
Дата: