Меню

Вартість

Саме флористика та декор створюють справжню красу весілля. Коли гості заходять до зали, перше, на що вони звертають увагу – на красивий декор, на флористику, що притягує погляд. Адже саме вони задають стиль всьому весіллю.
Якщо декор та флористика вражає, тоді всі гості обов'язково скажуть потім – що це було дуже красиве весілля. Якщо ж все прикрашено несучасно, дуже буденно або взагалі відсутній декор, такі ж враження залишаться і у запрошених гостей.

Що стосується вартості декору, то дуже радимо ніколи не запитувати у жодного з декораторів: "Скільки коштує оформити весілля?". Жоден нормальний декоратор не зможе відповісти на це питання, не зустрівшись з вами та не обговоривши ваші побажання. Це фотограф або відеограф можуть сказати – в нас є такі-то цінові пакети та вартість фіксована. А вартість весільного декору складається із багатьох факторів – наприклад, кількість гостей (це важливо, щоб знати, скільки стільчиків потрібно оформити), які позиції вам потрібні, а які ні (можливо хтось не уявляє свого весілля без фотозони та кенді-бару, а комусь достатньо лише зони за нареченими), ну і звісно від ваших побажань. Одна справа, якщо вам просто потрібний мінімалістичний стриманий декор, і зовсім інша справа, якщо ви мрієте все весілля оформити живими квітами.

Але, звісно, йти на зустріч, не розуміючи приблизних цін декоратора, теж може бути страшно. Саме тому, щоб зрозуміти приблизний рівень вартості нашого декору,  хочемо  зорієнтувати Вас по цінам на  декор. Одразу попередимо, що ми не працюємо з дешевими блискучими тканинами, чохлами на стільці та "похоронними" штучними квітами - всі матеріали, тканини та декоративні квіти у нас дуже високої якості!

У вартість послуг декораторів входить оформлення зони наречених, декор бенкетних столів та стільчиків.  Вартість оренди фона за нареченими починається від 3000-3500 грн. Дерев'яні фони будуть більш приємними за ціною, білі глянцеві фони вийдуть трохи дорожче. Чим більше декоративних елементів використовується в оформленні фону, тим відповідно вище буде  ціна. Скатертина або юбка на стіл наречених - 700 грн, композиції на стіл - от 1100 грн, оренда стільчиків - від 60 грн за шт.

У вартість роботи наших флористів входять композиції на стіл наречених, столи гостей, букет нареченої, бутоньєрки.   Важко сказати, скільки обійдеться флористичне оформлення в цілому - адже флористи прораховують окремо кожну позицію. Наприклад, букет нареченої може коштувати від 1300 грн (якщо він зібраний із місцевих квітів), може коштувати 2500 (якщо це мікс українських та імпортних квітів) та навіть більше 3000-3500 грн (якщо повністю складений з імпортних екзотичних квітів). 

Краще обирати для оформлення весілля сезонні квіти –це допоможе суттєво зекономити, не жертвуючи при цьому якістю. Адже за піони, наприклад, не в сезон їх цвітіння доведеться заплатити кругленьку суму, в той час, як можна обрати не менш красиві квіти, які розпускаються саме в цю пору року - наприклад українська роза, еустома. Ну і часто ми доповнюємо живу флористику дуже якісними декоративними квітами. Якщо правильно це зробити та використати класні квіти, то ніхто не здогадається, де живі, а де декоративні. Тільки Тс-с! це секрет!

Що стосується весільної церемонії, то вартість арки або іншої конструкції на виїзну церемонію – від 5000-6000 грн. І знову ж таки вартість на оформлення багато в чому залежить від складності конструкції та наявності та кількості живих квітів. Так як, наприклад, арка, повністю офомлена квітами, обійдеться вже від 12000-15000 грн

Оренда стільчиків на церемонію від 60 грн за стільчик, оформлення доріжки на церемонію –  від 1000 грн, столик на церемонію – орієнтовно 500 грн.

Насправді вартість оформлення можна розрахувати тільки індивідуально, знаючи ваші побажання, кількість гостей, місце проведення заходу та безліч інших факторів.

Вартість декору формується індивідуально, в залежності від ваших побажань. наприклад, для весільної церемонії можна встановити класичну арку, а можна величезний квітковий шатер. Можна робити повністю ексклюзивне оформлення, коли всі елементи декору та конструкції виготовлюються спеціально для вас.А можна використати готові орендні позиції. Тому приходьте до нас на зустріч і ми обов'язково знайдемо з вами спільну мову!

Телефонуйте та записуйтесь на зустріч прямо зараз!
+38 (099) 247-58-78

Записатися на консультацію

Ім'я *:
Телефон *:
Дата: