Меню

Оренда декору

У нас ви можете взяти різноманітний весільний реквізит в оренду. Кожній нареченій, яка готується до весілля, потрібно знайти, обрати, орендувати, придбати велику кількість різних необхідних речей. Якщо ви плануєте виїзну церемонію або бенкет на свіжому повітрі, то вам обов'язково знадобляться красиві стільчики та елегантні круглі столи.

Під час підготовки до весілля наречені дізнаються про безліч весільних атрибутів, які необхідні для тих чи інших обрядів та традицій. Наприклад, на весілля зазвичай потрібно кілька рушників для традицій, кошики для пелюсток троянд, підставки для обручок та ще безліч інших речей, які потрібні лише один раз в житті. Так навіщо вам витрачати зайві гроші на придбання абсолютно непотрібних вам в майбутньому речей в той час, як напередодні весілля важлива кожна копійка.

Для цього ви можете скористатися особливим сервісом оренди – та взяти в нас ці весільні аксесуари. Крім цього, ви можете самостійно оформити красивий кенді-бар, взявши в нас в оренду елегантний посуд для нього. Ви можете доповнити свою фотосесію свічками в колбах або ліхтариками. А також пропонуємо вам великий вибір підставок для обручок, які ви можете взяти в оренду та не переплачувати зайві гроші.

Приходьте до нас і обирайте те, що вам необхідно!

З приводу вартості та умов оренди звертайтесь за телефоном +38 (099) 247-58-78

Записатися на консультацію

Ім'я *:
Телефон *:
Дата: