Меню

Портфоліо

Ми щасливі, що ви розділяєте з нами найголовніші події вашого життя!

Команда нашої студії працює у весільному бізнесі Полтави вже понад 11 років. За цей час була заснована весільна агенція «Весільна фея», студія декору «DECORINI» та весільний салон. І ми надзвичайно щасливі, що активно приймаємо участь у розвитку весільної та event - сфери міста Полтава. А наші клієнти, які звертаються до нас за оформленням та організацією весілля або дитячого свята, можуть отримати всі необхідні послуги для свого заходу.

Найбільша радість для нас, коли через деякий час до нас звертаються пари, яким ми вже допомагали з організацією або оформленням весілля. І звертаються з проханням зробити день народження вже для їх малюка. І це головна нагорода для нас та стимул працювати!

В цьому розділі ви зможете побачити фотографії з наших проєктів - адже ми створюємо і весілля і дитячі свята! В нас немає шаблонних пропозицій, шаблонних кошторисів чи заготовок. Кожний проєкт для нас дійсно особливий - ми створюємо його унікальним від початку і до кінця, пропрацьовуючи кожну деталь!

Так що якщо ви знаходитесь в пошуках студії весільного оформлення в Полтаві або вам необхідний красивий декор для свята вашої дитини, ми з радістю вам в цьому допоможемо!

Приємного вам перегляду! З нетерпінням будемо чекати вашої заявки, щоб домовитися про зустріч!

1 2 3 ... 6 7 »

Записатися на консультацію

Ім'я *:
Телефон *:
Дата: